Leiding

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

De huidige leidingsploeg bestaat uit:

Pinkels: Jone, Kaat, Evi en Jolyne
Speelclub: Amber, Sien en Maureen
Kwiks: Aude, Elien, Yodi en Mirte
Tippers: Lina, Leen en Marte
Tiptiens: Félicité, Rune en Kaat
Aspiranten: An-Sofie, Morena en Lauren

Als u een vraag heeft, kan u ons steeds bereiken via de contactlinks op deze website (praktisch -> contact), via onze Facebook-pagina (Chiro Oika) of via één van onderstaande e-mailadressen:

pinkels.oika@gmail.com
speelclub.oika@gmail.com
kwiks.oika@gmail.com
tippers.oika@gmail.com
tiptiens.oika@gmail.com
aspiranten.oika@gmail.com